fbpx
KAPHA- charakterystyka
25 kwietnia 2019
Jak osiągnąć i utrzymać młody wygląd skóry – polecane zabiegi
24 września 2020

Rytuały SPA – który wybrać?

Czy to kobieta, czy mężczyzna – każdy z nas potrzebuje w życiu odrobiny relaksu. Niektórzy decydują się poleżeć na kanapie w swoim salonie i obejrzeć TV, inni wybierają aktywny wypoczynek. Ja z kolei zachęcę Was do przyjrzenia się propozycji na relaks, którą stosuję z powodzeniem od lat, która z roku na rok zwiększa swą grupę zwolenników – są to szeroko pojęte masaże SPA. Dzięki zabiegom, które dla Ciebie przygotowałam, nie tylko zrelaksujesz swoje ciało, zmniejszysz napięcia, pozbędziesz się nerwobóli, ale przede wszystkim wyciszysz głowę. Rytuał SPA jest to połączenie kilku masaży w dłuższą wersję, dzięki czemu każda część Twojego ciała będzie dopieszczona. Zobacz, który rytuały SPA będzie dla Ciebie i Twoich potrzeb najlepszy. Jedno jest pewne, w gabinecie naturoterapii Ayurweda poczujesz się wyjątkowo!

Detox umysłu – wypoczynek dla myśli

Czasami nie tylko ciało potrzebuje odpoczynku. Detox umysłu to rytuał SPA, który polecam szczególnie osobom odczuwającym ciągły stres związany z pracą, przeciążeniami w domu, generalnie jeśli odczuwasz w swym życiu ciągły pośpiech to ten rytuał pozwoli Ci zwolnić. Przed przystąpieniem do działania, przeprowadzam wywiad, dzięki któremu dowiaduję się więcej o Twoim zdrowiu. Następnie dobieram olejki, które zastosuję w masażach, do typu Twojej skóry.  Detoks umysłu jest połączenie dwóch najbardziej podstawowych masaży ajurwedyjskich -Shirodhara oraz Abhyanga. Shirodhara to wyjątkowy masaż głowy, do którego używamy specjalną misę z otworem na dnie. Przez ten otwór, olej który jest w niej umieszczony spływa ciągłym strumieniem na punkt między  brwiami – zwanym „trzecie oko”. Punkt ten odpowiada za relaksację umysłu. Spływający olej wymusza koncentracje na tym właśnie punkcie dzięki czemu już żadne myśli nie będą zajmować głowy. W między czasie jest wykonywany masaż głowy a następnie przechodzimy do masażu całego ciała.  Po wszystkim Twoje ciało będzie odżywione, a umysł gotowy do podejmowania nowych wyzwań – zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Będziesz nie tylko wypoczęta, ale też mniej nerwowa.

Skóra pełna blasku – młody i zdrowy wygląd

Wybierając rytuał SPA “Skóra pełna blasku” możesz być pewna, że każdy skrawek Twojego ciała będzie prezentował się tak samo doskonale. Zabiegi, które przygotowałam to kompleksowa odnowa witalna, dzięki której możesz cieszyć się nie tylko urodą, ale też zdrowiem. W ramach tego rytuału SPA czeka na Ciebie peeling całego ciała ajurwedyjskimi proszkami na bazie ziół, których właściwości przyspieszają oczyszczanie organizmu oraz stymulują metabolizm, następnie na oczyszczoną i pobudzoną skórę nakładana jest jedna z dopasowana pod kątem Twoich potrzeb maska:  z alg – maska detoksykująca i wzmacniająca skórę, bioaktywna maska borowinowa, której zdrowotne właściwości wchłaniają się głęboko w ciało kojąc stany zapalne i regenerując tkanki.  Ostatnią do wyboru jest odnawiająca maska z glinki Ghassoul, polecana przy problemach skórnych. Efekt? Będziesz wyglądać i czuć się młodo! Na pewno poczujesz różnice w dotyku, Twoje ciało będzie delikatne i wygładzone. 

SOS dla spiętych mięśni – głęboka odnowa Twojego ciała

Spięte mięśnie wpływają przede wszystkim na to, jak się czujesz – nerwowo, szybko tracisz energię, jesteś zestresowana i nie możesz spać. Rytuał SPA pomoże uwolnić Ci się od ciągłego napięcia i zrelaksować. Odpoczniesz zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Po zabiegach “SOS dla spiętych mięśni” zapomnisz o nerwobólach, problemach z bólem pleców, a także zakwasach po treningu. Twój metabolizm zostanie przyspieszony, przestaniesz się tak stresować, a co więcej Twoje ciało zyska większe możliwości regeneracyjne. SOS dla mięśni jest połączeniem mocnego masażu powięziowego, którego zadaniem jest odblokować blokady kumulujące się w spiętych mięśniach co poruszyć przepływ krwiobiegu i przyspieszy regenerację. Następnie wykonywany jest masaż gorącymi kamieniami półszlachetnymi -terapia ciepłem potęguje regenerację mięśni a jednoczenie odpręży głowę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

//]]>