fbpx
 

LIFTING FUSION 3D

by zatrzymać znaki czasu ...

 

W dzisiejszej dobie rozwoju technologii wielu z nas zapomina, że wewnętrzne piękno nie potrzebuje inwazyjnej techniki, by móc wydobyć się na powierzchnię. Dowodem tego jest właśnie 3D Fusion, masaż liftingujący, który w połączeniu z silnie aktywizującymi skórę technikami, elementami drenażu limfatycznego i masażu lomi lomi, potrafi zdziałać tyle samo, co nie jedno narzędzie chirurgii plastycznej. Mieszanka tak wielu form dogłębnego, aktywnego czy też delikatnego masowania, pozwoli nie tylko oczyścić skórę klienta lub odmłodzić, sprawi ona co więcej, że będziemy mieli wpływ chociażby na modulację owalu twarzy, policzków czy ogólne ujędrnienie skóry, albo zniesienie napięcia.

3D Fusion polecamy między innymi osobom przemęczonym, z objawami starzenia, jak i również takim, których twarz ucierpiała poprzez stosowane diety lub nałogi. Jest zabiegiem składającym się z trzech etapów: udrożnienie limfy, przemasowanie wstępne oraz techniki głęboko pobudzające. Dodatkowo po zakończeniu zabiegu nakładana jest maska ujędrniająco-nawilżająca.

Masaż twarzy liftingujący zalecany w serii kilku zabiegów, by jego działanie mogło być widoczne.

Właściwości dla wybranej doshy:

VATA

Zabieg odżywczy, przeciwzmarszczkowy, Anti-aging. Dla skóry suchej, cienkiej, z objawami starzenia się, ze zmarszczkami, ciemnej, szorstkiej, destruktywnej, dla osób starszych, dla osób na diecie, cierpiących na anoreksję, bulimię.

PITTA

Zabieg kojący, poprawiający koloryt skóry, wyciszający skórę. Dla skóry suchej i mieszanej, zaczerwienionej, wrażliwej, delikatnej, naczynkowej, zmęczonej, mało dotlenionej, z przebarwieniami i plamami pigmentowymi, jasnej, różowo-czerwonej.

KAPHA

Zabieg przeciwzapalny, oczyszczający, detoksykujący. Dla skóry tłustej, bladej, wilgotnej, z zaskórnikami, ze zmianami zapalnymi.

Częstotliwość stosowania:

Cały zabieg z peelingiem i maską do 2 razy w tygodniu. 6-8 zabiegów. Pózniej raz w miesiącu by utrzymywać efekt. Sam masaż można stosować codziennie.

//]]>