O MNIE

Ayurveda zagościła w moim życiu wiele lat temu podczas jednej z podróży. Stało się to za sprawą utalentowanego nauczyciela i doskonałego przyjaciela Savio Angelo Diasa. Wcześniej bezskutecznie poszukiwałam odpowiedzi na to jak najlepiej połączyć wszystkie sfery naszego życia w jedną harmonijnie działającą całość.

Dopiero Ayurveda mająca za sobą ponad 5000 lat historii oraz doświadczenia pokazała mi w pełni, jak ważna jest nierozerwalność ciała, duszy oraz umysłu. Bez równowagi tych trzech elementów nie ma możliwości osiągnięcia trwałego zdrowia oraz spokoju emocjonalnego.

Zdecydowałam, że chcę pomagać ludziom, na podstawie tego, co przez wieki wypracowała Ayurveda. W praktyce oznaczało to kształcenie zarówno w zakresie masaży relaksujących ciało od zewnątrz, jak i dietoterapii wprowadzającej zmiany od wewnątrz. Kształciłam się w zakresie dietetyki, dietoterapii i suplementacji u najlepszych specjalistów w naszym kraju tj. dr Wojciech Krupka, Jakub Mauricz czy poradnia Medfood. Sztukę masażu ayurvedyjskiego zgłębiałam najpierw w ośrodkach holenderskich a później w nieocenionej Akademii Karuna znajdującej się w Rytlu.

W tej chwili rzetelnie zgłębiam totalną biologię, która zajmuje się zagadnieniami uzdrawiania poprzez świadomość.

Wyznaję zasadę, że wszystko, czym karmimy nasze ciało, ma wpływ na całość naszego życia. Dlatego dbam by moi klienci, dostarczali odpowiedniego pokarmu zarówno w postaci zdrowych zbilansowanych posiłków, jak i ayuwerdyjskich masaży pomagających wyciszyć myśli i pozwalających na uspokojenie umysłu, odprężenie i relaks całego ciała.

Wejdź ze mną do niezwykłego świata Ayurvedy, odzyskaj zdrowie i bądź szczęśliwy. To najlepsze co możesz dla siebie zrobić!