fbpx

POZNAJ NAS

KARINA

Ayurveda zagościła w moim życiu wiele lat temu podczas jednej z podróży. Stało się to za sprawą utalentowanego nauczyciela i doskonałego przyjaciela Savio Angelo Diasa. Wcześniej bezskutecznie poszukiwałam odpowiedzi na to jak najlepiej połączyć wszystkie sfery naszego życia w jedną harmonijnie działającą całość.

Dopiero Ayurveda mająca za sobą ponad 5000 lat historii oraz doświadczenia pokazała mi w pełni, jak ważna jest nierozerwalność ciała, duszy oraz umysłu. Bez równowagi tych trzech elementów nie ma możliwości osiągnięcia trwałego zdrowia oraz spokoju emocjonalnego.

Zdecydowałam, że chcę pomagać ludziom, na podstawie tego, co przez wieki wypracowała Ayurveda. W praktyce oznaczało to kształcenie zarówno w zakresie masaży relaksujących ciało od zewnątrz, jak i dietoterapii wprowadzającej zmiany od wewnątrz. Kształciłam się w zakresie dietetyki, dietoterapii i suplementacji u najlepszych specjalistów w naszym kraju tj. dr Wojciech Krupka, Jakub Mauricz czy poradnia Medfood. Sztukę masażu ayurvedyjskiego zgłębiałam najpierw w ośrodkach holenderskich a później w nieocenionej Akademii Karuna znajdującej się w Rytlu.

W tej chwili rzetelnie zgłębiam totalną biologię, która zajmuje się zagadnieniami uzdrawiania poprzez świadomość.

Wyznaję zasadę, że wszystko, czym karmimy nasze ciało, ma wpływ na całość naszego życia. Dlatego dbam by moi klienci, dostarczali odpowiedniego pokarmu zarówno w postaci zdrowych zbilansowanych posiłków, jak i ayuwerdyjskich masaży pomagających wyciszyć myśli i pozwalających na uspokojenie umysłu, odprężenie i relaks całego ciała.

Wejdź ze mną do niezwykłego świata Ayurvedy, odzyskaj zdrowie i bądź szczęśliwy. To najlepsze co możesz dla siebie zrobić!
DOROTA

Ścieżkę masażu odkryłam, ponad cztery lata temu szukając najbardziej pasującego zawodu do mojego marzenia o leczeniu ciała i psychiki ludzkiej, jedynie z pomocą empatii i możliwością ludzkich zmysłów.

Początkowo droga ta ukierunkowana była na masaże relaksacyjne, kosmetyczne oraz lecznicze, z których przeszkolenie zyskałam wraz z tytułem w Policealnej Szkole Medycznej TEB Edukacja. Jednak z wzrastającą świadomością i zdobywanym doświadczeniem w Gabinecie Ayurveda pod okiem Kariny, odkryłam możliwość łączenia wszystkich tych trzech rodzajów masaży w systemie ajurwedyjskim, co pozwoliło mi na wymarzone leczenie ciała i umysłu jednocześnie.

Aktualnie również rozwijam się w kierunku terapii z dziećmi i ich rodzicami. Od zawsze zafascynowana jestem światem najmłodszych i ich funkcjonowaniem w dorosłym otoczeniu, a także wyjątkowością umysłu i mózgu, rozpoczęłam poszerzanie swoich klasyfikacji by móc jak najlepiej wspierać naszych podopiecznych w rozwoju fizycznym, jak i psychicznym. Dlatego też ukończyłam certyfikowany kurs Masażu Shantala, a także rozpoczęłam psychologiczne studia na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Katowicach, z celem ukończenia specjalizacji klinicznej dzieci i młodzieży.

Kierując się zasadą, że wiedza jest przedłużeniem naszego życia, ale także horyzontów, mam nadzieję, że ciągły rozwój mojej ścieżki masażu i jej rozwidleń, pozwoli Wam i Waszym najbliższym na lepsze i zdrowsze życie.
//]]>