fbpx

Pierwsza wizyta

Zrób dla siebie coś dobrego!
Zdaje sobie sprawę, że pierwsza wizyta zawsze stanowi niewiadomą. Masz wiele pytań na które w tym miejscu postaram się odpowiedzieć. Wszystko po to aby planowany masaż czy rytuał był dla Ciebie źródłem radości a nie niepotrzebnego stresu.

Naciśnij w jeden z poniższych tytułów lub znak "+", żeby zobaczyć więcej

W dzień zabiegu
Pamiętaj, aby godzinę przed zaplanowanym masażem lub innym zabiegiem nie jeść ciężkostrawnych potraw. Postaraj się być w gabinecie około 15 minut wcześniej, ponieważ na początek poproszę Cię o wypełnienie krótkiej ankiety, która zawiera pytania o Twój stan zdrowia, schorzenia, na jakie cierpisz oraz przebyte kontuzje. Wszystko po to, aby masaż był dla Ciebie bezpieczny. Napijesz się więc ziołowej herbaty lub wody z owocami oraz ziołami i spokojnie odpowiesz na pytania.
Przed samym masażem
Po wypełnieniu ankiety na temat Twojego zdrowia omówimy ją wspólnie i zapytam o Twoje osobiste oczekiwania względem planowanego masażu. Jeśli wcześniej nie dokonałeś wyboru zabiegu, to w tym momencie jest na to odpowiedni czas. Pomogę Ci w decyzji, kierując się tym, co poprzez masaż chcesz osiągnąć.

Przed samym masażem zostaniesz sam w pokoju, w którym będzie odbywał się zabieg, abyś mógł się spokojnie, w swoim tempie przygotować. Na stole do masażu będzie czekała na Ciebie jednorazowa bielizna oraz czysty ręcznik. Jeśli masz potrzebę skorzystania z prysznica, to w tym momencie będzie na to czas. Kiedy poczujesz się przygotowany, usiądź lub połóż się na stole do masażu i poczekaj na mój powrót. W tym miejscu możesz także poprosić o zmianę temperatury lub jasności oświetlenia.
W trakcie masażu
To Twój czas. Dlatego ważne jest, byś w jego trakcie czuł się tak komfortowo, jak to tylko możliwe. Jeśli cokolwiek sprawia, że nie możesz poczuć się zrelaksowany i rozluźniony to koniecznie mi o tym powiedz. Niezależnie czy będzie to zmiana temperatury otoczenia, zbyt słaby lub zbyt mocny ucisk czy zwrócenie szczególnej uwagi na niektóre partie Twojego ciała. W tym miejscu jesteś najważniejszy i nigdy o tym nie zapominaj.
Koniec wizyty
Po zakończonym masażu odczekaj chwilę, a następnie spokojnie usiądź i zejdź ze stołu do masażu. Niech Twoje ruchy będą spokojne i zrelaksowane. Nie spiesz się. Zostawię Cię w pokoju, abyś mógł na powrót założyć swoje ubrania. Poczekam w tym czasie przed gabinetem, aby odprowadzić Cię na recepcję. Zaproponuje także napój ziołowy, abyś mógł się nawodnić po wykonanym masażu, gdyż straciłeś sporo płynów.

Dokładam wszelkich starań, aby każda wizyta w moim gabinecie ajurwedy była wyjątkowym przeżyciem. Będzie mi niezmiernie miło, jeśli podzielisz się ze mną swoją opinią na temat mojej pracy czy to w postaci wypełnienia w pełni anonimowej ankiety dostępnej przy wyjściu, czy przesyłając swoje uwagi na adres mailowy ayurveda.rybnik@gmail.com.
//]]>