fbpx

PODARUJ PRZYJEMNOŚĆ NAJBLIŻSZYM

Każdy lubi prezenty. Jedni wolą je dawać, inni otrzymywać. Jednak jedno jest niezmienne – zawsze dają radość. Z naszym gabinetem możesz podarować zdrowie, sprawność oraz zadowolenie bliskim Twojemu sercu osobom. Chcesz komuś podziękować za to, że jest? A może nie masz pomysłu na prezent urodzinowy dla najbliższych? Niezależnie od okazji kupon upominkowy na wybrany zabieg lub voucher na konkretną kwotę do wykorzystania w naszym gabinecie ucieszy absolutnie każdego.

Zakupu prezentu możesz dokonać na trzy sposoby:

  • Wysyłka vouchera w postaci pdf na wskazany przez Ciebie adres mailowy po zaksięgowaniu wpłaty. W tym wypadku skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo. Jeśli zależy Ci na czasie lepiej skontaktuj się telefonicznie. Nie zawsze jednak możemy być uchwytni, dlatego pozostawienie wiadomości w formie SMS bądź nagranie się na sekretarkę da nam znać, że mamy szybko zareagować.
  • Wysyłka vouchera drogą pocztową – do kwoty przelewu należy doliczyć 5 zł przeznaczone na wysyłkę Pocztą Polską. List dociera najczęściej w ciągu 3 dni roboczych. Mogę także wysłać voucher bezpośrednio do osoby obdarowywanej. Jeśli tak, to koniecznie mi o tym napisz i prześlij jej dane oraz adres na mój adres e-mail.
  • Voucher możesz także odebrać osobiście w naszym gabinecie w Rybniku. Konieczne jest jednak wcześniejsze umówienie się po odbiór upominku. W trakcie masażu drzwi naszego gabinetu są zamknięte. Nie przerywamy sesji masażu, także może być tak, że pomimo pukania nikt nie otworzy drzwi. Jednak dobro naszych klientów w trakcie sesji jest dla nas najważniejsze. Także jeśli wybierasz się do nas osobiście - zadzwoń najpierw bądź napisz SMS - podamy Ci możliwe godziny odbioru podarunku.
  • Dane do wykonania przelewu:

    Ayurveda Karina Kuśka; Ul. Łony 7a, Rybnik

    ING BANK : 08 1050 1344 1000 0092 2456 0954

    Tytułem: Podarunek + imię i nazwisko osoby obdarowanej

Podarunek przyjemności można nabyć na konkretny masaż, na wybraną kwotę bądź wpisując hasło : Masaż Ajurwedyjski - wtedy osoba obdarowana wybiera jeden z pośród wszystkich dostępnych w naszym gabinecie masaży relaksacyjnych o wybranej długości.

//]]>