fbpx
 

QUIRO

gdy potrzebujesz dopieszczenia ...

 

Wywodzący się z hiszpańskich rejonów jest niezwykle przyjemnym i rozluźniającym sposobem na przeciwdziałanie starzeniu się twarzy. Poprzez zastosowanie kilkunastu technik aktywizujących skórę, redukuje on widoczność powstałych zmarszczek, ale I zapobiega kolejnym. Dodatkowo wpływa na wyrównanie kolorytu skóry twarzy, by mogła zachwycać swym naturalnym pięknem, jak i na odmłodzenie jej struktur poprzez wywołanie zdrowego napięcia skóry.

Quiro zaleca się osobom przemęczonym, walczącym ze stresem i bezsennością, również klientom z cerą zdolną do przebarwień, plam pigmentacyjnych, zmarszczek, czy też takim którzy właśnie przeszli kurację odchudzającą.

Właściwości dla wybranej doshy:

VATA

Zabieg odżywczy, przeciwzmarszczkowy, Anti-aging.

Dla skóry suchej, cienkiej, z objawami starzenia się, ze zmarszczkami, ciemnej, szorstkiej, destruktywnej, dla osób starszych, dla osób na diecie, cierpiących na anoreksję, bulimię.

PITTA

Zabieg kojący, poprawiający koloryt skóry, wyciszający skórę.

Dla skóry suchej i mieszanej, zaczerwienionej, wrażliwej, delikatnej, naczynkowej, zmęczonej, mało dotlenionej, z przebarwieniami i plamami pigmentowymi, jasnej, różowo-czerwonej.

KAPHA

Zabieg przeciwzapalny, oczyszczający, detoksykujący.

Dla skóry tłustej, bladej, wilgotnej, z zaskórnikami, ze zmianami zapalnymi

Hiszpański masaż twarzy poleca się wykonywać w serii kilku zabiegów, by wzmocnić jego działanie. Równocześnie w zestawieniu z krótkim peelingiem twarzy, oraz maseczkami na bazie ziół ajurwedyjskich.

Częstotliwość stosowania:

Cały zabieg z peelingiem i maską do 2 razy w tygodniu. 6-8 zabiegów. Pózniej raz w miesiącu by utrzymywać efekt. Sam masaż można stosować codziennie

//]]>