STRD

Skaningowa diagnostyka termoregulacyjna w skrócie nazywana STRD rzetelna oraz bezpieczna metoda diagnostyczna nieingerująca w ciało pacjenta, z której może skorzystać absolutnie każdy bez względu na wiek i stan zdrowia.

Polega na bezdotykowym pomiarze temperatury ciała czujnikiem podczerwieni i analizę tego pomiaru w połączonym z urządzeniem programie komputerowym. Wynik pokazuje nam stan zdrowia pacjenta na poziomie energetycznym. Wskazuje także jasno, jak krąży energia w ciele i które strefy są zablokowane? Blokady takie mogą wynikać zarówno ze stresu, jak i przebytych wcześniej traum zarówno w wieku dziecięcym, jak i dorosłym.

Każde schorzenie fizyczne ma swoje podstawy w sferze emocjonalnej. Niestety często klasyczna uniwersytecka medycyna o tym zapomina i leczy tylko zastane objawy, zamiast znaleźć ich prawdziwe źródło. Zdarza się także, że konwencjonalne badania wskazują, iż pacjent jest całkowicie zdrowy, a pomimo to występuje u niego szereg dolegliwości, które wskazują, że jest zupełnie inaczej. W takiej sytuacji STRD stanowi nieocenioną pomoc w znalezieniu problemu. Dzięki temu badaniu jesteśmy w stanie znaleźć w ciele ogniska problemów i wdrożyć odpowiednią terapię, która zrównoważy sferę emocjonalną, fizyczną oraz biochemiczną pacjenta i przywróci jego ogólny dobrostan.

Termografia w mojej pracy pomaga mi dobrać odpowiednie działania w dietoterapii i na bieżąco mierzyć efekty ich wprowadzenia. Dotyczy to zarówno diet wdrażanych przy konkretnych schorzeniach, jak i tych wprowadzanych celem utraty zbędnych kilogramów. W każdym przypadku badanie STRD stanowi nieocenioną pomoc w znalezieniu źródła problemów somatycznych pacjentów dlatego warto z niego skorzystać.