fbpx

Wspólnie z Ying-Yang Pełnia Dźwięków organizujemy cykliczne spotkania relaksacyjne poświęcone szerzenia idei powrotu do własnego wnętrza.

Nie łatwo jest znależć czas w pełni poświęcony zarówno naszej strefie duchowej, psychicznej czy fizycznej. Każdego dnia łapię się na tym jak wir pracy i codziennych obowiązków wypiera kontemplację nad własnym “ja”- chwile poświęcone “tylko” dla siebie. Właśnie stąd narodził się pomysł stworzenia koncertów dźwiękiem.

To niesamowity czas, który pozwala zajżeć głęboko wewnątrz siebie, to uczucie balansowania na granicy jawy i snu. 
Delikatne wibracje ogarniają całe ciało, można poczuć jak dzwięk przenika przez każdy organ. Umysł odpływa, ukazuję się czysta przestrzeń.
Uczestnicy delektują się dźwiękami w pozycji leżącej z zamkniętymi oczami. Pierwsze 15 min poświęcone jest wprowadzeniu w stan relaksacji- ćwieczenie oddechowe, wizualizacja poprowadzone przez Karinę, następnie rozpoczyna się właściwy koncert. Zakończenie również kończy się wizualizacją.

Misy i gongi są to wspaniałe narzędzia pracy terapeutycznej, które pozwalają odreagować skutki stresu zapamiętane przez nasze ciało na bardzo głębokim poziomie. Dźwięk instrumentów z ogromną łatwością przenika do organizmu, powodując jego rozluźnienie oraz spokój umysłu. Koncert relaksacyjny to doskonały sposób na wyciszenie, się, zregenerowanie sił oraz zatrzymanie się na chwili obecnej. Uczestnicy delektują się dźwiękami w pozycji leżącej, na matach, z zamkniętymi oczami, co sprzyja glębszemu wejściu w stan relaksu.

Najbliższy koncert dźwięków odbędzie się 10 października 2020r.

☘Data: 10.10.2020 (sobota) 
☘Godzina koncertu: 20.30 ( czas trwania: około godziny)
☘Koszt uczestnictwa: 40 zł 
Zapraszamy 15 min wcześniej na wspólną medytację, wprowadzenie do relaksacji🧘🏻‍♀️

!Adres:
Movytza, Centrum Sztuki i Rekreacji
ul. kard. Bolesława Kominka 43B
44-217 RybnikSpotykamy się w kameralnym gronie.

Na wydarzenie obowiązują zapisy: 
☘Monika Sandecka, tel. 794 942 518
masazdzwiekiem.monika@gmail.com
lub poprzez prywatną wiadomość na fb

https://fb.me/e/1uvGRedej

//]]>