ZABIEGI LECZNICZE

Zyskaj zdrowie i doskonałe samopoczucie

LECZNICZY MASAŻ PLECÓW

gdy chcesz pozbyć się bólu

Żyjemy w czasach, w których problemy związane z bólem pleców dotyczą prawie każdego. Nie oszukujmy się, przez większość naszego codziennego życia siedzimy. I to w pozycjach niekoniecznie korzystnie wpływających na nasze plecy. Siedzimy w samochodzie, siedzimy w pracy, siedzimy w domu przed telewizorem. Jeśli dołożymy do tego brak aktywności fizycznej, to wnioski nasuwają się same..

NETRA VASTI

gdy Twoje oczy potrzebują ulgi

Wyobraź sobie niezwykle przyjemną i odprężającą kąpiel Twoich zmęczonych oczu w roztopionym maśle Ghee. Sprawi ona, że Twój wzrok się wyostrzy, oczy będą wypoczęte a skóra wokół nich napięta i elastyczna.

Ten zabieg szczególnie polecam Ci, jeśli każdego dnia spędzasz wiele godzin przed ekranem komputera, tabletu lub smartfona oraz gdy Twoje oczy są narażone na szkodliwe działanie warunków zewnętrznych. Netra Vasti pomaga także w walce z przykrymi skutkami przewlekłych schorzeń wzroku

STAWIANIE BANIEK OGNIOWYCHStawianie baniek ogniowych każdy z nas kojarzy z głębokiego dzieciństwa. Jednak moi klienci często są zaskoczeni, gdy mówię im, że jest to metoda stosowana od IV wieku w tradycyjnej medycynie chińskiej.

W swojej pracy korzystam z klasycznych baniek wykonanych z grubego szkła, gdyż dają one możliwość pełnej kontroli nad przeprowadzanym zabiegiem. Należy pamiętać, aby ostrożnie stosować bańki w czasie ciąży oraz menstruacji lub w ogóle powstrzymać się z ich stawianiem w tym okresie.

STAROSŁOWIAŃSKI MASAŻ BRZUCHATo technika masażu manualnego, która wspiera narządy układu żołądkowo-jelitowego, moczowo płciowego, oddechowego oraz układu krążenia. Polega na delikatnej palpacji narządów jamy brzusznej w określonej kolejności. Zabieg jest całkowicie bezbolesny.

Metoda powstała na bazie medycyny ludowej narodów słowiańskich, którą wzbogacono o współczesną wiedzę z zakresu fizjologii oraz anatomii człowieka. W Polsce była stosowana przez wiele wieków, jednak od czasów powojennych właściwie zniknęła. Aktualnie przeżywa swój renesans w naszym kraju. Co ciekawe na Ukrainie ta metoda należy do zakresu programowego na uczelniach kształcących lekarzy.