fbpx

 

LECZNICZY MASAŻ PLECÓW

gdy chcesz pozbyć się bólu
 

Żyjemy w czasach, w których problemy związane z bólem pleców dotyczą prawie każdego. Nie oszukujmy się, przez większość naszego codziennego życia siedzimy. I to w pozycjach niekoniecznie korzystnie wpływających na nasze plecy. Siedzimy w samochodzie, siedzimy w pracy, siedzimy w domu przed telewizorem. Jeśli dołożymy do tego brak aktywności fizycznej, to wnioski nasuwają się same.

Dlatego też postanowiłam stworzyć autorski masaż pleców, który łączy w sobie różne techniki, aby zapewnić plecom moich pacjentów relaks, odprężenie i odpoczynek, którego tak bardzo im potrzeba.

Leczniczy masaż pleców oferowany w moim gabinecie łączy w sobie elementy akupresury, rozcierania, masażu bańką chińską oraz terapii powięziowej. Dzięki takiemu połączeniu jestem w stanie osiągnąć efekty, jakich nie daje osobne stosowanie każdej z tych metod.

Dzięki temu masażowi zmieni się postawa Twojego ciała, co wpłynie korzystnie na zminimalizowanie dolegliwości bólowych związanych zarówno z plecami, jak i innymi elementami narządu ruchu. Podczas każdej z sesji Twoje odprężone i zrelaksowane ciało będzie wykształcało nowe zdrowe nawyki, które w konsekwencji staną się wzorcem działania, a Ty odzyskasz sprawność i życie bez bólu pleców.

//]]>