fbpx
 

Masaże twarzy

Osiągnij młody wygląd bez użycia skalpela

Jeśli pragniesz zatroszczyć się o swoją skórę, rześki wygląd i zdrowie oczu, nie musisz korzystać z ingerujących w ciało współczesnych metod. Odmładzające i oczyszczające zabiegi na twarz, które od wieków stosowane były w Indiach, na Hawajach czy w Hiszpanii, zawierają wszystko, czego Twoja cera potrzebuje. Wykorzystywane są w nich naturalne, organiczne oleje i olejki eteryczne oraz wiedza na temat tego, w jaki sposób poprawiać ukrwienie i dotlenienie skóry głowy. To z kolei dodaje wyrazistości, jędrności, a także wygładza i wyrównuje jej kolor - niwelując przebarwienia, zaczerwienienia czy blizny.

Wśród wykonywanych masaży i zabiegów na twarz znajdziesz nie tylko ajurwedyjską mukabhyangę, ale też oczyszczającą cerę fuzję drenażu z liftingiem, czy odmładzający i głęboko odprężający tzw. quiro z Hiszpanii.

Quiro

gdy potrzebujesz dopieszczenia ...

Ta technika masażu pochodzi z Hiszpanii i wykonywana jest przy użyciu olejków. Jest zabiegiem na twarz, który ma na celu wygładzenie i rozjaśnienie cery. Poprzez zastosowanie specyficznych, poprawiających krążenie i rozluźniających mięśnie, a zarazem napinających skórę ruchów, może się przyczyniać do zmniejszenia widoczności zmarszczek. Ten odmładzający masaż wpływa także na samopoczucie i jest antidotum na stres.

Lifting fusion 3D

gdy chcesz opóźnić znaki czasu ...

Metoda, która wykorzystuje kilka rodzajów masażu i jest stosowana w celu wyrównania kolorytu, napięcia i ujędrnienia skóry. Ten zabieg na twarz to fuzja techniki liftingowej z poprawiającym krążenie krwi i płynu tkankowego drenażem limfatycznym oraz łagodnym lomi lomi. Tym samym, cera zyskuje nie tylko promienny wygląd, ale także zrelaksowany i ukojony subtelnymi ruchami hawajskiego masażu wyraz.

Shiroabhyanga

by przenieść się do innego wymiaru...

Wyjątkowy masaż głowy i twarzy jest idealnych uwieńczeniem każdego masażu ajurwedyjskiego w 1,5 godzinnej wersji. Jego płynna i otulająca technika ukołysze Cię i przeniesie do innego wymiaru. Masaż zakończony jest olejowaniem włosów. Ciepły olej spływa ciągłym strumieniem na czoło rozprowadzając się po całej głowie- odżywiając skórę i regenerując włosy.

Marma mukabhyanga

by pobudzić wewnętrzną energię ...

Ten leczniczy ajurwedyjski masaż stworzony został na bazie określonych ruchów, wykonywanych w obrębie głowy, ze szczególnym uwzględnieniem tzw. punktów marma. Aktywizacja przepływu tlenu, krwi i limfy, pomaga usunąć napięcia mięśniowe zlokalizowane wokół twarzy. Zabieg jest polecany jako wsparcie w migrenach lub bezsenności czy jako uzupełnienie całościowego starohinduskiego masażu abhyanga czy netra vasti.

//]]>